S výrobou vlastní linie produktů máme dlouholeté zkušenosti. Tisíce spokojených zákazníků nás nutí neustále vylepšovat design a kvalitu našich produktů. Spacematic Myčka Sklenic je inovativně řešený zařízení do všech druhů barů, restaurací a provozoven.
Jednoduchý design dovoluje umýt a opláchnout široké spektrum sklenic. Od malých šálků až po obří tupláky. První komora naplněná vodou s kartáči a mycím prostředkem zajistí kvalitní očištění. Druhá komora následně zbaví sklenici pěny a krásně ji opláchne.
Jednoduchá instalace spočívá připojením vody. Předřazením regulátoru tlaku vody (není součástí myčky) zajistíte příjemné mytí sklenic i v lokalitách s vysokým tlakem ve vodovodním řadu. Nulová energetická náročnost a jednoduchá údržba.
Rychle, čistě a jednoduše! Revoluční myčka na sklenice našeho designu šetří vodou a zároveň urychluje jakýkoli provoz
Plastová myčka na mytí sklenic se speciálním tvarem nádoby
Tvar nádoby umožňuje bezproblémové mytí sklenic na pivo s uchem
Oplach sklenice ze tří stran
Mytí s využitím tlaku vody
Nulová energetická náročnost
Jednoduchá údržba
Úspora vody až 70% oproti klasickému mytí v dřezu
Vhodná pro všechny druhy a velikosti restauračního skla
Dokonalé mycí účinky ve studené vodě při používání speciálních mycích kostek
Včetně přívodní hadice
Verzi myčky s rychlospojkou snadno vyjmete z dřezu bez nutnosti odpojovat přívodní hadici od vodovodního řadu
Je vhodné použít předřazený redukční ventil tlaku vody, viz odkaz související
Doporučil bych kovový závit, dole na přitokové hadici. Jinak fajn.
3
VK
Veronika Kohutkova|
4.5.2024
ted koupený třetí a byli problémy první dvě šlapou do ted a u te poslední byl zřejme blby zavit na přišroubování k myčce, dale nevýhodou je krátká hadice musela jsem dokupovat , a po odstranění nedostatku funguje jak má
A
Administrator(Administrátor)
4.6.2024
Dobrý den,
děkujeme za vaši recenzi a za to, že jste nás informovali o těchto problémech. Mrzí nás, že jste u třetího zakoupeného kusu narazili na potíže se závitem a krátkou hadicí. Jsme však rádi, že po odstranění těchto nedostatků myčka funguje, jak má.
Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná a pomáhá nám zlepšovat kvalitu našich produktů. Prosíme, kontaktujte nás na varia-plus@varia-plus.cz nebo na telefonním čísle 377472690, abychom mohli situaci detailněji probrat a zajistit, že podobné problémy se v budoucnu již nevyskytnou.
Děkujeme za vaši důvěru a trpělivost. Věříme, že společně najdeme řešení a budeme schopni plně uspokojit vaše potřeby.
S pozdravem,
tým Varia-Plus
5
HS
Helena Sklenaříkova|
16.11.2023
Je 4 v pořadí a ten nejlepší!!!
2
JČ
Jaromír Čajko|
20.7.2023
Přítoková hadice nedrží v závitu při manipulaci související s čištěním
A
Administrator(Administrátor)
4.6.2024
Dobrý den,
děkujeme za vaši recenzi. Mrzí nás, že máte problémy s přítokovou hadicí při manipulaci související s čištěním. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá.
Rádi bychom vás ujistili, že přítoková hadice by měla vždy pevně držet v závitu. Prosíme, kontaktujte nás na varia-plus@varia-plus.cz nebo na telefonním čísle 377472690, abychom mohli tuto situaci probrat a najít vhodné řešení. Může se jednat o výrobní vadu nebo jiný problém, který bychom rádi vyřešili k vaší spokojenosti.
Děkujeme za vaši důvěru a věříme, že společně najdeme řešení.
S pozdravem,
tým Varia-Plus
5
MM
Martin Macháček|
24.6.2023
Již koupen druhý cca po pěti letech a vždy vše v pořádku.
1
MH
Marek Holer|
6.2.2023
Přítoková hadice nedrží v závitu
U druhé myčky se po vyjmutí sklenice zasekne střik vody, nezastaví se, voda stříká do stropu.
Ze dvou zakoupených kusů dva se závadou
A
Administrator(Administrátor)
4.6.2024
Dobrý den,
děkujeme za vaši recenzi a za to, že jste nás informovali o těchto problémech. Velmi nás mrzí, že jste se setkali s těmito nepříjemnostmi u našich produktů. Vaše zpětná vazba je pro nás nesmírně důležitá a pomáhá nám zlepšovat naše služby a produkty.
Prosíme, kontaktujte náš zákaznický servis na varia-plus@varia-plus.cz nebo na telefonním čísle 377472690, abychom mohli co nejdříve vyřešit situaci a zajistit, že budete s našimi výrobky plně spokojeni. Moc si vážíme vaší trpělivosti a věříme, že společně najdeme řešení.
Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se na vaši další návštěvu.
S pozdravem,
tým Varia-Plus
5
VR
Ventel Rujicica|
16.12.2022
Velmi spokojeni
5
LK
Lenka Krausová|
14.11.2022
Používám teprve pár dní, zatím dobrý
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost. Více informací zde.